תגיות

, , ,

 

בהסכם עם חברת ביטוח החברה מתחייבת כי תעמוד לצידו של המבוטח ותדאג לו, בכך שתבצע תשלום פיצוי.

עם זאת, חברות הביטוח אינן ממהרות לבצע תשלום על פיצויים שמגיעים למבוטח, ופה מתחיל המאבק מול חברות הביטוח ולמי יש את היכולת להוכיח טוב יותר בבית משפט כי הוא אכן צודק.
ייצוג מול חברות ביטוח דורש אורך רוח, סבלנות ומקצועיות. מכיוון שיש מגוון רחב של ביטוחים בנושאים שונים, יש עדיפות לבחור גוף מקצועי ומנוסה כגון החברה המרכזית למימוש זכויות אשר תיסייע לך להתנהל מול חברות הביטוח.

החברה המרכזית למימוש זכויות היא גוף שמתמחה במימוש זכויותיך מול חברות ביטוח שהיו אמורת לדאוג לך בזמן קרות המקרה ואתה נדרש להפעיל את הביטוח , במקרים רבים היא לא נמצאת שם בשביל המבוטח ואפילו מקשה עליו לעבור את התקופה הקשה.

מכיוון שחברות הביטוח מבטחות את הציבור הפרטי והעסקי במגוון רחב של ביטוחים התביעות לפיצוי נזיקין בגין תאונות, תביעות אזרחיות, רשלנות רפואית, פציעות, נפגעי עבודה, אבדן כושר עבודה,זה מצריך ייצוג מול חברות ביטוח ומתן מענה מתאים לדרישותיו המיוחדות של כל לקוח.

קבלת החלטות

ההחלטה הראשונה שהאדם הפרטי / חברה צריכים לקחת בחשבון הוא, האם כדי להיכנס למאבק ולתביעות נגד חברות הביטוח, אם בסופו של התהליך יוחלט כי יש כדאיות כלכלית למהלך של תביעה נגד ייצוג מול חברות ביטוח, יש לעשות זאת בצורה מקצועית.

בקשת תביעה מקצועית

לאחר שהוחלט כי יש כדאיות כלכלית למהלך של תביעה נגד ייצוג מול חברות ביטוח, יש לעשות זאת בצורה מקצועית לכן מומלץ בעזרת גורמים מקצועיים כגון : החברה המרכזית למימוש זכויות אשר מלווה, מדריכה,מכוונת, ומסייעת מול הרשויות השונות.

אחד הנושאים הכי חשובים בתהליך זה איסוף ושמירת ראיות / מסמכים, ייצוג מול חברות ביטוח או מוסדות אחרים מתבסס על ראיות ועובדות, ככל שיש יותר מידע מוכח, כתוב, עובדתי ומוסמך כך סיכוייך לזכות מול חברות ביטוח גדל.

מודעות פרסומת