כל אדם במדינתנו אשר מתמודד עם בעיה רפואית שמקורה במחלה, פציעה או תאונה יש לו זכויות רפואיות, זכויות הנובעות מהמצב הרפואי אליו הוא נקלע.

הזכויות הרפואיות מעוגנות בחוק הנכות של המוסד לביטוח לאומי, בחוק הבריאות הממלכתי, בחוק חוזה הביטוח ועוד, כאשר חלקן מוענקות מכורח היותך תושב ישראל וחלקן מוענקות מכורח שנרכשו על ידך באופן פרטי.

מימוש זכויות רפואיות מתי זה?

אתה משלם שנים רבות דמי ביטוח בריאות לביטוח הלאומי, תשלום חודשי קבוע לקופת החולים שלך, פרמיה חודשית לחברת הביטוח שלך, מיסים מההכנסות שלך, והנה – נקלעת למקרה רפואי ואתה מעוניין או שמעניינים אותך בבחינת זכויותיך הרפואיות.

"החברה המרכזית למימוש זכויות" מעניקה סיוע והכוונה מעשית במימוש זכויות רפואיות מול המוסד לביטוח לאומי, מס הכנסה וחברות הביטוח.

מימוש זכויות רפואיות – איך עושים את זה?

מי שאמון על כך שתממשו את הזכויות שלכם בגופים מהם אתם תובעים לקבל הטבה – אילו רופאים ולכן, תהליך התביעה שלכם מול כל אחד מהגופים מהם תתבעו הטבה, צריך להיעשות בליווי רפואי צמוד, אחרת, אתם עשויים למצוא את עצמכם משוללי זכויות.

בעזרת מערך רפואי רחב, יועצי מס וצוות מומחים למימוש זכויות, החברה המרכזית למימוש זכויות מסייעת ללקוחותיה לקבל פיצויים, קצבאות והטבות שמתורגמים למאות אלפי שקלים בשנה.

הזכויות הרפואיות מגיעות לכם ע"פ חוק, סאגת מימושן לרוב גובלת בטרטרת, סחבת, מיצוי חלקי או שלילת הזכויות.

כתשובה לכך, החברה המרכזית למימוש זכויות פעולת בכל הכלים המקצועיים שעומדים לרשותה ומסייעת ללקוחותיה בהצלחה לממש את זכויותיהם הרפואיות.

מימוש זכויות רפואיות למי למשל?

ילד שנולד עם שיתוק מוחין, הורה שנקלע למצב סיעודי, משלם מיסים מהכנסות שנקלע למצב רפואי, עובד שעבר תאונת עבודה, אדם שנקלע לאובדן כושר עבודה חלקי או מלא, זמני או צמית, עובד שפרש מעבודתו בגלל מצב רפואי, ילד שסובל מהפרעה בתקשורת אילו ועוד מצבים בהם יש מקום ומומלץ לבחון מימוש זכויות רפואיות.

 מאמר זה נכתב ורכוש של "החברה המרכזית למימוש זכויות"

 

מודעות פרסומת